Občanská poradna Plzeň, o.p.s.

Koterovská 41, 326 00 Plzeň

Fotogalerie
Neziskovky na ulici (2)
Neziskovky na ulici

V rámci tradičního „Festivalu na ulici“ v srpnu 2021 proběhl nultý ročník přehlídky neziskových organizací působících v Plzeňském kraji, jehož se mimo Občanské poradny Plzeň zúčastnily i organizace ADRA, o.p.s., Sdružení Ty a Já, z.s., Pomocné tlapky o.p.s., Ponton, z.s., Sdružení pěstounských rodin z.s., Rozum a Cit, z.s., Fousky z.s.

 

Oslava 20. výročí (22)
Oslava 20. výročí

V září 2018 jsme oslavili 20. výročí fungování Občanské poradny Plzeň. Při společném setkání ve veřejném prostoru jsme spolu s hosty a dalšími návštěvníky upravili prostranství poblíž sídla organizace v Koterovské ulici. Vlastními silami našich pracovnic jsme pro návštěvníky připravili občerstvení a předvedli i krátké hudební vystoupení. Malí návštěvníci se přímo na místě mohli zabavit ve výtvarné dílně.

 

Oslava 15. výročí (19)
Oslava 15. výročí

V květnu 2013 v prostorách Evangelické církve metodistické v Plzni na Bolevecké návsi proběhla oslava 15. výročí fungování Občanské poradny Plzeň. Úvodní scénku předvedlo divadelní duo „Zmalovanej knedlík“. Součástí programu bylo i předání symbolického občanského průkazu zakladatelům občanské poradny, symbolicky odměněna byla ředitelka Ing. Bc. Štěpánka Syrovátková a předseda sdružení Ing. Josef Machalíček. Pro všechny zúčastněné zahrála skupina PPLP.

 

Přednášky ve formě divadelních scének (5)
Přednášky ve formě divadelních scének

V rámci projektu financovaného ČSOB proběhly v průběhu roku 2011 tři vzdělávací přednášky pro seniory, které byly realizovány formou divadelních scének ve spolupráci s divadelníky z ochotnického spolku "Tradeáši z Nezdic".

 

Ocenění dobrovolníků (5)
Ocenění dobrovolníků

V prostorách Měšťanské besedy se dne 3.12.2010 konal Ples sociálních služeb města Plzně. Jeho součástí bylo opět ocenění dobrovolníků pracujících v sociálních službách. Stejně jako v loňském roce byli oceněni i dobrovolní pracovníci Občanské poradny Plzeň, o.p.s.

 

Přednášky pro seniory (9)
Přednášky pro seniory

Za finančního přispění ČSOB a ÚMO 2- Slovany proběhly v průběhu roku 2009 a 2010 preventivní přednášky pro seniory. Jejich cílem bylo zvýšit informovanost seniorů ve vybraných oblastech práva s ohledem na časté změny v současné legislativě.

 

 
2009 - 2024 © Občanská poradna Plzeň, o.p.s. |

GRIZZLY design